Jak pobrać zdjęcie z Instagrama

Instagram ma kilka przydanych funkcji, które ułatwiają pobieranie własnych zdjęć, ale nie możemy pobierać zdjęć publikowanych przez innych użytkowników serwisu. Oczywiście to, że Instagram nie daje takiej możliwości, a nawet uniemożliwia pobieranie zdjęć, to nie oznacza, że nie da się tego zrobić. Dlatego chciałbym pokazać Ci, jak pobrać zdjęcie z Instagrama wykorzystując inne sposoby.

 

Jak pobrać zdjęcie z Instagrama na PC

Pobranie zdjęcie z Instagrama na PC wcale nie jest takie trudne jak mogło, by się wydawać. W tym celu możemy skorzystać z wielu dostępnych narzędzi lub nawet zrobić, to bez użycia dodatkowych programów, czy stron.

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama bez użycia dodatkowych programów

Krok 1: Znajdź zdjęcie na Instagramie, które chcesz zapisać. Pamiętaj, aby przejść bezpośrednio do posta, a nie próbować zapisywać zdjęcie z głównej strony. Aby przejść do posta, wystarczy kliknąć ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym górnym lub dolnym rogu zdjęcia, a następnie wybrać Przejdź do posta.

Przejdź do posta

Krok 2: Kliknij zdjęcie prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Wyświetl źródło strony. W Google Chrome i Firefoxie, możesz skorzystać ze skrótu klawiszowego Ctrl+U.

Krok 3: W zakładce ze źródłem strony wyszukaj za pomocą wyszukiwarki „og: image” lub „jpg„. W Google Chrome i Firefoxie wyszukiwarkę włączysz za pomocą skrótu klawiszowego Ctrl + F.

Krok 4: Skopiuj link następujący po „content =”. Pamiętaj, aby skopiować cały link, bo w inny przypadku pojawi się informacja URL signature mismatch.

Link zdjęcia Instagram

Krok 5: Wklej link do przeglądarki i naciśnij Enter.

Krok 6: Zostaniesz przeniesiony do strony zawierającej tylko zdjęcie. Teraz kliknij obraz prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Zapisz grafikę jako, aby zapisać zdjęcie.

 

Strony do pobierania zdjęcie z Instagrama

Jeśli powyższa metoda jest dla Ciebie za trudna, to nic straconego, ponieważ istnieje cała masa stron, które pomogą Ci w pobraniu zdjęcia z Instagrama. Pokaże Ci, jak zapisać zdjęcie lub film z Instagrama za pomocą jednej z takich strona oraz wymienię przykłady innych stron, które możesz użyć w tym celu.

DownloadGram

Krok 1: Przejdź na Instagrama i wybierz zdjęcie lub film, który chcesz zapisać.

Krok 2: Skopiuj bezpośredni link do posta ze zdjęciem lub filmem. Jeśli przeglądasz stronę główną, to aby przejść do posta ze zdjęciem, wystarczy kliknąć ikonę trzech kropek, a następnie wybrać Przejdź do posta.

Krok 3: Przejdź na stronę downloadgram.com i wklej wcześniej skopiowany link.

Krok 4: Po wklejeniu adresu URL prowadzącego do wybranego zdjęcia lub filmu, kliknij Download. Poniżej pojawi się dodatkowy przycisk w zależności od tego, czy pobierasz zdjęcie lub film pojawi się Download image/video. Po kliknięciu tego przycisku zdjęcie lub film zostanie zapisane na dysku.

Inny strony, które możesz użyć w tym celu, to między innymi:

 

Jak pobrać zdjęcie z Instagrama na Androidzie lub iOS

Większość osób przegląda Instagrama na swoim urządzeniu mobilnym. Chociaż metody pobierania są podobne w przypadku PC i urządzeń mobilnych, to warto opisać oddzielnie, jak pobrać zdjęcie z Instagram na telefonie, czy tablecie.

Aby pobrać zdjęcie lub film na urządzeniach mobilnych, musimy skorzystać ze stron, lub aplikacji firm trzecich. Opiszę obydwa sposoby.

Strony

Wszystkie wymienione strony powyżej, możesz użyć do pobierania zdjęć z Instagrama na urządzeniach mobilnych. Opiszę, jak to zrobić za pomocą jednej ze stron.

Krok 1: Przejdź do aplikacji Instagrama na swoim urządzeniu

Krok 2: Wyszukaj zdjęcie lub film, który chcesz pobrać

Krok 3: Skopiuj adres URL, klikając w ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Kopiuj link.

Krok 4: Otwórz dowolną przeglądarkę internetową na swoim urządzeniu i przejdź na stronę downloadgram.com

Krok 5: Wklej swój wcześniej skopiowany link i kliknij przycisk Download.

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama

 

Aplikacje

Krok 1: Zainstaluj aplikacje FastSave for Instagram.

Krok 2: Otwórz aplikację i włącz funkcję FastSave Service.

Krok 3: Kliknij Open Instagram.

Krok 4: Wybierz zdjęcie, które chcesz pobrać.

Krok 5: Skopiuj link wybranego zdjęcia lub filmu.

Krok 6: Pobieranie rozpocznie się automatycznie po skopiowaniu linku zdjęcia.

FastSave

Leave a Reply