Jak szybko usunąć wszystkie wiadomości z Messengera na Facebooku

Usuwanie wiadomości na Facebooku nie jest tak proste, jak usunięcie setki wiadomości e-mail za pomocą kilku kliknięć. Aby usunąć wiadomości na Facebooku, musisz otworzyć każdą rozmowę pojedynczo, a przy dużej ilości rozmów proces ten będzie bardzo czasochłonny.

Na szczęście istnieję inne sposoby, jak szybko usunąć wszystkie wiadomości z Messengera na Facebooku. Do skorzystania z tej metody będzie potrzebna przeglądarka Google Chrome i dodatek o nazwie „Delete All Messages for Facebook”.

 

Jak szybko usunąć wszystkie wiadomości z Messengera na Facebooku

W pierwszej kolejności musisz zainstalować dodatek Delete All Messages for Facebook. Wystarczy przejść na stronę z linku i kliknąć „Dodaj do Chrome” 

Usuń wszystkie wiadomość na raz z Facebooka

Po zainstalowaniu w prawym górnym rogu okna przeglądarki pojawi się dodatkowa ikona wtyczki. Teraz wystarczy zalogować się na swoje konto na Facebooku kliknąć ikonę wtyczki i wybrać jedną z dwóch opcji.

Do wyboru mamy dwie opcje: Delate All Messages lub Choose & Delate.

Jak usunąć wiadomości na Facebooku

Opcja pierwsza Delete All Messages spowoduje od razu usunięcie wszystkich wiadomości, dlatego przed kliknięciem upewnij się, że chcesz usunąć wszystkie wiadomości, bo od razu po kliknięcie Delete All Messages bez żadnego potwierdzenia Twoje wszystkie wiadomości zostaną usunięte.

W przypadku opcji drugiej Choose & Delete usuwanie wiadomości wygląda podobnie jak usuwanie wiadomości e-mail, możesz zaznaczyć wszystkie wiadomości klikając Select All lub pojedynczo oznaczyć wiadomości, które chcesz usunąć.

Do prawidłowego działania wtyczki, zanim klikniesz opcję Choose & Delete musisz wcześniej wczytać wszystkie wiadomości, czyli po prostu przesunąć suwakiem z prawej strony w oknie wiadomości, tak aby załadowały się rozmowy z wszystkimi osobami. W innym przypadku oznaczone zostanie tylko kilka pierwszych rozmów, które widzisz aktualnie na ekranie.

Jak usunąć wiadomości na Facebooku 01

Jeśli już wybrałeś rozmowy, które chcesz usunąć wystarczy kliknąć „Delete Selected Messages.

 

Jak widzisz wszystkie wiadomości z Facebooka, możesz w bardzo łatwy sposób usunąć dosłownie za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli znajdą się osoby, które szukają podobnego rozwiązania w przeglądarce Firefox, to zaktualizuje ten wpis i opiszę, jak to zrobić. Oczywiście, jeśli znasz inne sposoby, jak szybko usunąć wszystkie wiadomości z Messengera na Facebooku to podziel się nimi w komentarzu poniżej.

4 Komentarze do Jak szybko usunąć wszystkie wiadomości z Messengera na Facebooku

  1. u mnie nie dziala jest napisane no messagges to delete a mam wiadomosci bardzo duzo ktos ma jakis pomysl dlaczego „?

Leave a Reply