Jak wylogować się z Messengera na Androidzie i iOS

Facebook z jakiegoś powodu zaprojektował Messengera tak, aby nie można było się wylogować. A przynajmniej nie z opcją bezpośredniego wylogowania w samej aplikacji. Oczywiście istnieją sposoby, dzięki którym wylogujesz się z Messengera bez potrzeby usuwania aplikacji.

Jak wylogować się z Messengera na Androidzie 

Istnieją dwa sposoby, jak wylogować się z Messengera na Androidzie pierwszy to wyczyszczenie danych aplikacji, a drugi wylogowanie się z wszystkich sesji przez aplikację Facebooka lub stronę internetową.

Wyczyść dane aplikacji Messenger w ustawieniach

1. Przejdź do ustawień urządzenia.
2. W sekcji Urządzenie wybierz Aplikacje, a następnie Menadżer aplikacji.
3. 
Przewiń listę zainstalowanych aplikacji, aż znajdziesz aplikację Messengera.
4. Teraz wystarczy tylko kliknąć przycisk Wyczyść dane.

Jak wylogować się z Messengera

To wszystko. Teraz możesz zamknąć ustawienia i przejść do aplikacji Messengera sprawdzić, czy zostałeś wylogowany z aplikacji. Warto również dodać, że jeśli ktoś inny chciałby skorzystać z Twojego telefonu, aby zalogować się w Messengerze, to wystarczy skorzystać z opcji Przełącz konto w ustawieniach aplikacji.

Wyloguj się ze wszystkich sesji w aplikacji Facebooka 

Jeśli masz zainstalowaną aplikacje Messengera na swoim urządzeniu, to bardzo prawdopodobne, że masz także aplikację Facebooka. Kliknij ikonę trzech kreseczek w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Ustawienia. Z listy opcji wybierz, Bezpieczeństwo i logowanie w kolejnym oknie, kliknij Zobacz więcej, przewiń stronę na sam dół i kliknij Wyloguj się ze wszystkich sesji. W podobny sposób możesz to zrobić bezpośrednio w przeglądarce internetowej na stronie Facebooka.

Jak wylogować się z Messengera 01

 

Jak wylogować się na urządzeniach z systemem iOS

Ze względu braku dostępu do ustawień aplikacji w przypadku urządzeń z systemem iOS wylogowanie z Messengera możliwe jest za pomocą sposobu opisanego powyżej poprzez aplikację Facebooka lub bezpośrednio na stronie. Drugim sposobem jest po prostu całkowite usunięcie aplikacji.

Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać Ci Twój problem, jak wylogować się z Messengera na Androidzie oraz urządzeniach z systemem iOS. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to pisz śmiało w komentarzu poniżej.

Leave a Reply