Jak zaktualizować Google Chrome do najnowszej wersji

Przeglądarka Google Chrome powinna zaktualizować się automatycznie po ponownym uruchomieniu, ale możesz to zrobić ręcznie, jeśli chcesz się upewnić, że posiadasz najnowszą wersję przeglądarki.

Warto również dodać, że Google ma publicznie dostępny kalendarz z przewidywanymi aktualizacjami przeglądarki. Kalendarz możesz zobaczyć tutaj.

Jak zaktualizować Google Chrome

Zaktualizowanie Google Chrome wymaga zaledwie kilku kliknięć. Aby to zrobić, kliknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu okna przeglądarki, a następnie wybierz: Pomoc –> Google Chrome – informacje

Jak zaktualizować Google Chrome

 

Od razu po przejściu do zakładki informacje Google sprawdzi dostępność nowych aktualizacji. Jeśli pojawi się aktualizacja, to zostanie automatycznie zainstalowana, a w innym przypadku wyświetli się komunikat, że masz aktualną wersję Google Chrome. Po zainstalowaniu wymagane może być ponowne uruchomienie przeglądarki.

Jak zaktualizować Google Chrome

Jak widzisz zaktualizowane przeglądarki Google Chrome, to zaledwie kilka kliknięć. Zawsze warto upewnić się, że posiadamy najnowszą wersję przeglądarki, szczególnie że Google Chrome, to najpopularniejsza przeglądarka internetowa, która najbardziej jest narażona na różnego rodzaju ataki i wirusy.

Leave a Reply